Erkek Atlet Korse – Slim N Lift Türkiye Ürün Görseli

Erkek atlet tipi korse

Erkek atlet tipi korse 

Erkekler için korse alanın da kullanışlı olan çok da fazla ürün bulunmamaktadır. Erkek atlet tipi korse günümüz de erkekler için son derece kullanışlı olan ve günlük hayatınız da işlerinizi bölmeyecek sizleri rahatsız etmeyecek olan ürünler arasın da yer almaktadır. Slim’n Lift markasının ürettiği bu atlet bir zayıflama ürünü değildir sadece sizler de bulunan fazlalık görüntüyü gizlemeye çalışan bir atlet tipi korsedir.

Slim’n Lift korse beden çeşitleri sayfamız da yazmaktadır. Göbek çevrenizi ölçerek sayfamı da yer alan bedenler den hangisinin sizlere uygun olduğunu bulabilirsiniz. Slim’n Lift atlet korse özellikleri nedir ? Sayfamız da sizlere detaylı bir şekil de anlatılmaktadır. Günün her saatin de sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan da bizlere ulaşarak sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sim’lift korse bedenleri 

Göbek çevreniz kaç cm geliyor ise ölçü ona göre ayarlanmaktadır. M beden: 80-90 cm, L beden: 90-100 cm, XL beden: 100-110 cm, 2XL beden: 110-120 cm, 3XL beden: 120-130 cm, 4XL beden: 130-140 cm olarak tasarlanmıştır. Beden seçeneklerine buradan bakabilirsiniz.

Slim’n lift atlet korsenin en çok tercih edilen modeli siyah renk olandır. Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile siz de bu ürünün istediğiniz renk seçeneğini alabilir ve kıyafetlerinizin altından belli olmadan giyebilirsiniz. Arayın ve hemen siparişlerinizi verin. Müşteri temsilcilerimiz sizlere her konu da yardımcı olmaları gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )