Erkek Atlet Korse – Slim N Lift Türkiye Ürün Görseli

Erkekler için ideal vücut tipi

Erkekler için ideal vücut tipi  

Tarih den bugüne baktığımız da erkeklerin ideal vücut ölçülerin de çok fazla değişiklik olmadığını görmekteyiz. Erkekler için sadece six pack adı verilen ve ülkemiz de baklava olarak adlandırılan karın kasları ele alınmıştır.

Vücut ağırlığınızın 5 kilo fazla ya da az olmasının çok da önemi bulunmuyor. Eğer karın kaslarınız var ise , çok zayıf değilseniz sizler de ideal vücut tipini bulmuşsunuz demektir.

Bir çok uzman erkeklerin ideal vücut ölçüleri hakkın da araştırmalar yapmış ancak bu konu da ideal olan ölçüler hakkın da bir çok görüş ortaya atmışlardır.

Erkekler için en ideal olan vücut tipi kesinlikle ideal kiloların da olmalarıdır. Bunun dışın da tabi ki hiç bir erkek baklava dilimli kaslara hayır demeyecektir.

Kaslı vücutları olsun diye her erkek istese de bunun için tabi ki büyük bir mücadele vermeniz gerekmektedir. Düzenli spor yapmak, düzenli beslenmek, düzenli uyumak kolay bir şekil de kilo vermenize yardımcı olacaktır. Önerilerimiz dahilin de kilo vereceğinizi düşünmüyorsanız, mutlaka bir uzman desteği almanız gerekecektir.

Her erkek vücudunun daha kaslı olmasını ve yaz ayların da sahiller de daha fit bir vücut ile dolaşmak isteyecektir. Bunun için de mutlaka düzenli bir spor düzeninizin olması gerekmektedir. Düzenli olarak spor yapmak her zaman bu konu da en etkili yoldur.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )