Erkek Atlet Korse – Slim N Lift Türkiye Ürün Görseli

Korseleri Kullanmayı Kesme Gerekmiyor!

Direniyor, Peki bu Korse Pelvis Zemine mi Yarıyor?

 

 

Korse, emin oldukları gibi seksi. Anında inçlerini belinizden almanın daha iyi yolu, aynı zamanda göğüslerinizi geliştirin ve duruşunuzu düzeltin. Onlar yaşlanmakta ve burada kalmaya hazırlanıyorlar. Süper seksi korse giymenin avantajlarının farkındayız ancak tüm dezavantajları biliyor musunuz? Özellikle pelvik tabana !

 

Dita Von Tesse – Flickr kullanıcısının resmi vnaylon Oh Dita, umarım Kegels yapıyorsun!

Korse icat edildiğinde ertesi gün başlayarak , sağlık sorunları zaten patlak vermeye başlamıştı. Bayılma genel bir durumdu ve nefes alırken nefes alamamış olsaydınız. Karın ve karaciğerin deformiteleri fark edildi; Yüzen kaburgalar doğal olmayan yönlerde büküyordu ve organ yer değiştirmesini unutmayalım!

 

Ayrıca iç organların pelvik taban kaslarına baskı yapması için ek baskı var . Düşünün, tüm bu baskı en az direnç yönünü takip eden bir yere, yani pelvik tabanınıza gitmelidir!

 

Her çalıştırdığımızda, atladığımız, güldüğümüz, hapşırırken veya öksürdüğümüzde, pelvik tabanımızı veya ‘kegel’ kaslarımızı sürekli gergin tutuyoruz. Neden rahatsız olan bel çırpıcılarla olan soruna katkıda bulunuyoruz?

 

Korseleri Kullanmayı Kesme Gerekmiyor!

Sanki hepimiz korse olmamız gibi bir şey olabilir, ancak hiçbir şey gerçeğe aykırı olamaz! Drama şovlarından birini yapan bir korse giyen Dita Von Teese’den daha seksi olan ne? Alt karnınızı da destekleyen kaliteli korse seçin ya da çok daha konforlu ‘moda korse üstleri’ seçin. Bu moda korseler, daha pahalı eşyaları kadar sıkılaştırılacaklar değil, yine de çekici bir görünüm ve şekil veriyorlar. En önemlisi tabii ki pelvik taban egzersizleriniz üzerinde çalışmak olacaktır . Kegel egzersizleri, pelvik tabanınıza uyacak ve iç organlarınızın gerginliklerine direnecek. Zayıflatılmış bir pelvik taban sadece stres inkontinans veya idrar kaçırma yol açacak ve bu konuda seksi bir şey yok!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )