Erkek Atlet Korse – Slim N Lift Türkiye Ürün Görseli

Slim’n Fit ile Anında İncelin Nedir?

Slim’n Fit ile Anında İncelin

Nedir?

                Özellikle ülkemizdeki erkeklerde göbek problemi oldukça yaygındır. Bu elbette hiçbir erkek tarafından istenen bir durum değildir. Kalıcı olarak göbeğinizden kurtulmak için egzersiz yapmalı ve düzgün beslenmelisiniz fakat yoğun hayat temposu içerisinde bu her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu nedenle anında daha güzel bir görünüm kazanmak ve dışarıdan bakıldığında daha güzel bir vücuda sahipmişsiniz gibi görünmek istiyorsanız atlet korse tam size göre bir ürün. Bu ürün atlet şeklinde bir korsedir ve son teknoloji ürünüdür. Kan dolaşımınızı engellemeden ve sizi sıkmadan etkili bir şekilde vücudunuzu şekle sokmaya yarar. Son derece rahattır. Dışarıdan hiçbir şekilde belli olmaz.

Nasıl Kullanılır?              

                Kullanımı oldukça kolay olan atlet korsedirekt çıplak ten üzerine atlet giyer gibi giyilmektedir. Anında daha ince bir görünüm kazanırsınız ve vücudunuz şekle girer. Bu sayede daha fit ve yakışıklı görünürsünüz. Doğru bedeni seçmek için göbek bölgenizi bir mezura yardımıyla ölçmeniz gerekmektedir. Bedenler ise şu şekildedir: M beden 80-90 cm, L beden 90-100 cm, XL beden 100-110 cm, 2XL beden 110-120 cm, 3XL beden 120-130 cm. Bu bilgilerden yararlanarak size en uygun bedeni seçebilirsiniz.

İçerik

                İnsan cildi ile %100 uyumlu materyalden üretilmiş olan atlet korseson derece esnek ve sağlıklı bir üründür. Ciltte alerjik reaksiyonu tetikleyici hiçbir bileşen barındırmaz. Her yaştan erkek tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )