Erkek Atlet Korse – Slim N Lift Türkiye Ürün Görseli

Slim’n Lift SlimmingShirt Nedir?

Slim’n Lift SlimmingShirt

Nedir?

                Sizlere tanıtmakta olduğumuz Slim’n Lift SlimmingShirt erkekler için özel üretilmiş bir korsedir. Erkeklerin bir yaştan sonra göbek bölgelerindeki yağlar belirginlik kazanır. Bu nedenle de kilo verme aşamanızda sizlere kendinizi daha iyi hissettirmek adına bu korse üretilmiştir. Anıda çok daha fit bir vücuda kavuşmanıza yardımcı olur.

 

Nasıl Kullanılır?

                Sıradan bir atleti giyer gibi giymelisiniz. Oldukça kolay ve rahattır. Kıyafetlerinizin içerisinden görülmez ya da kendini belli etmez. Herkes sıradan bir atlet giydiğinizi düşünecektir. Çok sıcak suda yıkamamalısınız. 30 dereceyi geçmediği sürece makinede ya da elde yıkayabilirsiniz. Kolay kullanımı ile gönüllerde taht kuran Slim’n Lift SlimmingShirt aynı zamanda da kolay temizlendiği için piyasada yer alan diğer korselerden net bir biçimde ayrılmaktadır.

 

İçerik

Piyasada yer alan diğer korseler yazın kullanıma uygun olmamaktadır. Bunun sebebi içerisinde bol miktarda bulunan polyesterdir. Sizlere sunmakta olduğumuz Slim’n Lift SlimmingShirt içerisinde ise polyester ve benzerleri bulunmaz. Pamuklu yapısı nedeniyle hava alır. Bu nedenle de sizleri terletmez. Kaşıntıya ya da pişiğe sebep olmaz. Vücudunuzu saran bu korse içerisinde kendinizi oldukça rahat hissedersiniz. Aşırı terlemeye sebebiyet vermez. Bu nedenle de yaz ya da kış fark etmeksizin kolayca kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan pamuk anti alerjiktir. Bu nedenle de herkes rahatlıkla kullanabilir. Sert bir dokusu yoktur. Aynı zamanda da oldukça hafiftir. Bu bileşenindeki özel maddelerden kaynaklıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )